LOTUS PROJECT

MEDİTASYON

LOTUS Enerji / Bestekar Sokak Programi
Meditasyon: Sonsuz Kaynak’la, Öz’le, Yüksek Benlik’le, Yaratım Süreci’yle, Paralel Evrenler’le, Galaktik Düzlem’le iletişim için Kalp ve Farkindalik merkezli gerçekleştirdiğimiz atölyeler için biraraya geliyoruz.
Atölyelerin buluşma noktası herbiri için ayri ayri seçtiğimiz yerler.

Atölyeler Kriya Pranayama (Omurga Nefesi), Kalp Imgelemesi, Anda Sonsuzu Yakala, Birlik Nefesi ve Kalpte Yaşamak, Gönlün Gizemli Gücü, El Yüz ve Zihin Mudralari, Gecmisi Temizleme, Korkmuyorum başlıklarını taşıyor.

Kriya Pranayama (Omurga Nefesi)
Kalp Imgelemesi
Anda Sonsuzu Yakala

KRIYA PRANAYAMA (OMURGA NEFESİ)

Kriya: Belirli bir sonucu başarmaya yönelik teknik veya uygulama.
Kriya Pranayama, uygulayıcıları tarafından, Mahavatar Babaji’nin müridi Lahiri Mahasaya aracılığıyla 1861’de modern dünyaya sunduğu kadim bir yoga sistemi olarak tarif edilmektedir.
Paramahansa Yogananda BİR YOGİ’NİN OTOBİYOGRAFİSİ adlı kitabıyla sistemi 1917’de Hindistan’a ve 1920’de Batı’ya tanıtmış, böylece popüler bir farkındalık yaratmıştır. Sistem spiritüel gelişimi hızlandırmayı ve derin bir huzurla birlikte Tanrı’yla birlik kurulmasını sağlayan, farklı seviyelerde bir dizi omurga nefesinden oluşmaktadır.
Yogananda Otobiyografi’sinde Babaji’nin dünyadaki rolünü şöyle anlatmıştır:
“Mahavatar, Hz. İsa’yla daimi bir birlik içerisindedir: birlikte sürekli kefaret titreşimleri göndermektedirler ve kurtuluş için bu çağa uygun olan spiritüel tekniği planlamışlardır. Bu iki tam anlamıyla aydınlanmış üstadın –biri bedenli biri bedensiz- çalışmaları; intihar savaşlarındanırkçılıktan, dini hizipçilikten ve maddiyatçılık şeytanının bumerangından kurtulmak konusunda uluslara ilham vermektedir. Babaji özellikle Batı medeniyetinin etkisi ve karmaşası altındaki modern zaman trendlerinin son derece farkındadır ve gerek Batı’da gerekse Doğu’da yoganın sunduğu kendini özgürleştirme tekniğinin yayılmasının aynı derecede gerekli olduğunu bilmektedir.”

ÖZSEL YAĞLAR

Özsel yağların neler olduğunu, nasıl çalıştıklarını ve nasıl kullanıldıklarını çalışacağız, hatta kendi karışımlarımızı yapacağız. Ayrıca Aroma Dokunusu Tekniğini ve Aroma Terapi Masajı deneyimini sunuyoruz.

Aroma Terapi Masajı fiziksel beden ve beyin yoluyla, özsel yağları sırta ve ayaklara yayarak ve omurga boyunca uygulayarak, duygusal ve zihinsel bedenlere ulaşıp rahatlama sağladığımız bir tekniktir. Triggerpoint Tekniğiyle de desteklenmekte.

YOGA NIDRA

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sein engagement für die jungen autoren stieß an seine grenzen, als er anfang der achtzigerjahre an der akademie der künste eine anthologie mit werken dieser öffentlich verleugneten schriftstellergeneration veranstalten https://hausarbeithilfe.com/korrektur-ihrer-arbeit wollte.